O nás

Spoločnosť sme založili v roku 2009, spočiatku so zameraním na šírenie peny na báze kukuričného škrobu Naturex Green Cell v Maďarsku a stredovýchodnej Európe ako náhrady za baliace peny s plastovou (fossilfuel) bázou, v roku 2010 sme sa zaoberali predovšetkým výrobou a distribúciou obalov z vlnitej lepenky, v roku 2011 sa objavili prvé komplexné obalové riešenia, kombináciou viacerých materiálov.

 

V roku 2012 sme na základe predchádzajúcich skúseností reštrukturalizovali našu trhovú stratégiu, a dôraz sme položili na vývoj a preplánovanie obalov. Nami preplánované obaly sú ekologickejšie a vo väčšine prípadov aj úroveň ich nákladov je nižšia. Toto obdobie bolo začiatkom výrazného zvýšenia obratu, v roku 2013 sme začali činnosť na slovenskom trhu.

 

V roku 2015 sme dali náš už vybudovaný a dobre manažovaný systém riadenia kvality auditovať spoločnosti TÜV a získali sme integrovaný certifikát ISO 9001 a ISO 14001. V roku 2016 sme popri oceneniach Hungaropack získaných v predchádzajúcich rokoch získali aj svetovú cenu WorldStar za balenie. V totožnom roku sme začali certifikovanú oficiálnu opravu EPAL Gitterboxov, ako jediní v Maďarsku.

 

Považujeme sa za integrátorov obalových systémov, poskytovateľov inžinierskych riešení (solution provider), vývojárov obalov nezávislých na materiáloch, venujeme sa obalovému manažmentu.

Naša firma je vo vlastníctve maďarských súkromných osôb.

Majitelia: Zsolt Ladányi, Tibor Vaszkó

Naše výsledky a certifikáty